Vedoucí projektu

Ing. Martin Jacura, Ph.D
jacura@fd.cvut.cz
Martin Jacura je vedoucím projektu již od jeho založení. Je kmenovým zaměstnancem ČVUT v Praze Fakulty dopravní, Ústavu dopravních systémů, kde momentálně zastává funkci zástupce vedoucího. Jeho odbornou specializací je zejména infrastruktura kolejové dopravy, železniční provoz a navrhování železničních stanic a přestupních terminálu VHD. K jeho zájmům patří kromě veřejné a železniční dopravy (včetně její historie) turistika, hudba a dobré jídlo a pití.

 

Ing. Ondřej Trešl
tresl@fd.cvut.cz
Ondřej Trešl je již rovněž zasloužilý vedoucí projektu. Zabývá se především stavbami kolejové dopravy a městskou dopravní infrastrukturou. Pracuje ve společnosti DIPRO spol. s r.o. a zároveň přednáší na ČVUT FD problematiku tramvajové dopravy. Mezi jeho zájmy patří hrabání listí, sekání trávy a možná někdy i rekreační cykloturistika a bežky. Jeho cílem je nalézt zpět nadhled a ztracený optimismus.

 

Ing. Marián Svetlík
svetlma2@fd.cvut.cz
Marián Svetlík působil jako vysokoškolský pedagog na ČVUT FD. Jeho odbornou specializací je především dopravní obsluha území a přestupní terminály veřejné dopravy. Mezi jeho záliby patří veřejná doprava jako taková, sport a historická vozidla.

 
 

Ing. Vojtěch Novotný
novotvo4@fd.cvut.cz
Vojtěch Novotný je (nejen služebně) nejmladším vedoucím projektu. Pracuje v organizaci ROPID a zároveň působí i na ČVUT FD jako odborný asistent na Ústavu dopravních systémů. Jeho odborným zaměřením je především problematika preference veřejné dopravy, jejích zastávek a přestupních bodů. Mezi jeho zájmy (když je čas) patří tenis, jízdní kolo a fotografování.

Napsat komentář