Vedoucí projektu

Ing. Martin Jacura, Ph.D
jacura@fd.cvut.cz
Martin Jacura je vedoucím projektu již od jeho založení. Je kmenovým zaměstnancem ČVUT v Praze Fakulty dopravní, Ústavu dopravních systémů, kde momentálně zastává funkci vedoucího ústavu. Jeho odbornou specializací je zejména infrastruktura kolejové dopravy, železniční provoz a navrhování železničních stanic a přestupních terminálu VHD. K jeho zájmům patří kromě veřejné a železniční dopravy (včetně její historie) turistika, hudba a dobré jídlo a pití.

Ing. Ondřej Trešl
tresl@fd.cvut.cz
Ondřej Trešl je již rovněž zasloužilý vedoucí projektu. Zabývá se především stavbami kolejové dopravy a městskou dopravní infrastrukturou. Pracuje ve společnosti DIPRO spol. s r.o. a zároveň přednáší na ČVUT FD problematiku tramvajové dopravy. Mezi jeho zájmy patří hrabání listí, sekání trávy a možná někdy i rekreační cykloturistika a běžky. Jeho cílem je nalézt zpět nadhled a ztracený optimismus.

Ing. David Vodák
vodakdav@fd.cvut.cz
David Vodák je již stálým vedoucím projektu. Ještě nedávno však byl členem tohoto projektu jako student. David pracuje na SŽ na Odboru strategie a zároveň působí na Ústavu dopravních systémů FD ČVUT. Jeho odborným zaměřením je projektování železničních tratí a stanic, mezi jeho zájmy patří lyžování, cyklistika, psí spřežení a obecně doprava.

Ing. Bc. Jan Kruntorád
kruntjan@fd.cvut.cz
Krunťák rozšířil naši řadu vedoucích teprve nedávno. Nyní je naším čtvrtým a zároveň posledním vedoucím projektu. V rámci Honzova doktorského studia se s ním můžete potkat jako se cvičícím na dvanáctkových předmětech. Své zkušenosti nasbíral například v IDSK či ROPIDu, kde působil jako projektant linkového vedení a zpracovatel dopravních průzkumů. Pohlíží na VD jako na celek, a proto skvěle doplňuje tým vedoucích. Má rád sport, především gaučing, avšak nepohrdne ani dobrým jídlem a konverzací s přáteli.

 

 

 

Napsat komentář